Весняний - літній декор

Наша компанія пропонує тематичний і святковий весняний та літній декор на всі смаки. Внутрішній і зовнішній дизайн вітрини - це основний засіб ринкового позиціонування пропонованої продукції і формування у покупців потрібних уявлень про асортимент пропонованих товарів і послуг.
Також, правильне оформлення вітрин магазину допомагає залучати потенційних покупців, формуючи імідж об'єкта споживчого інтересу. Крім того, оригінальне і різноманітне оформлення вітрин магазину в сезонному стилі може стати інструментом формування маркетингової політики підприємства та ціноутворення. Оформлення вітрин в літньому та весняному стилі це завжди безпрограшний варіант.
Декоратори святкової майстерні «Happy Days» виконують ексклюзивне оформлення вітрини магазину різного стилю і будь-якого масштабу. Це можуть бути і традиційні рішення, і креативні квіткові вітрини, але в кожному разі наш декор буде неповторним і максимально працювати на Ваш бізнес.
А попередня візуалізація об'єкта і демонстрація всіх необхідних матеріалів для роботи дозволять Вам уявити, яким буде майбутній проект. Більш того, змінюючи прикраси вітрин, можна сфокусувати увагу перехожих на конкретні товари або розпродажах. Але для цього потрібно декорувати вітрину не просто стильно але і грамотно.
Вітрини, прикрашені декораторами майстерні «Happy Days», користуються величезною популярністю в Києві і відмінно виконують своє призначення з точки зору маркетингу, продажів і реклами. Оскільки ми пропонуємо своїм клієнтам креативні вітрини, які повністю враховують специфіку бізнесу замовника, а також їх переваги та смаки. В одному випадку хорошим рішенням для декору будуть квіткові вітрини, а в іншому - варіанти, які включають декорування тканиною, застосування скла, порцеляни й різноманітних візуальних ефектів. Але в будь-якому випадку наші дизайнери підберуть найкращий варіант!