Новорічний декор приміщень та атріумів

Наші дизайнери розроблять для Вашого об’єкту найкращий варіант новорічного оформлення та новорічної ілюмінації. Ми працюємо з кращими компаніями з виробництва світлодіодних гірлянд і світлової ілюмінації. З кожним роком вимоги клієнтів зростають і наша компанія ставиться до цього з розумінням і саме для Вас ми ростемо і розвиваємося, розробляємо нові ідеї і дизайни, намагаємося привернути Вашу увагу новими тенденціями і модними новинками в сфері світлодіодної продукції.

Новорічна ілюмінація — неодмінний атрибут самого довгоочікуваного свята. Щоб провести рік, що минає на піку позитивних емоцій, звичного подарункового туру по магазинах мало. Потрібна чарівна атмосфера, яку може створити тільки майстерно виконане новорічне оформлення.

Компанія Happy Days завжди на висоті, в повному розумінні цього слова, адже ми створюємо габаритний тематичний декор для атріуму і монтуємо його в торгових центрах.

Як відомо всім, атріум — це серце будь-якого торгівельного центру, і кожен атріум має виглядати індивідуально, що допомагає створювати особливу атмосферу свята, сезону або тематиці.

А сезонний декор додає яскравих фарб та позитивних емоцій покупцям. Новорічний декор атріуму завжди приверне відвідувачів і подарує їм гарний настрій для здійснення покупок.

Габаритний декор ми створюємо вручну, адже ручна робота неповторна і завжди цінується. Ми можемо запропонувати, як квіти діаметром в 2 метри так і різні фігури, казкові персонажі та осінні парасолі, повітряні кулі та літаки, величезні сніжинки і ялинки.

Створити святковий настрій, також допоможе новорічне оформлення інтер’єрів. Крім вбраної дизайнерами «HappyDays» новорічної ялинки, ми пропонуємо індивідуально розроблені проекти для вашого будинку, офісу або магазину. Вишукані дизайнерські композиції, хвойні гірлянди і віночки з живих і штучних гілок, фігурки казкових героїв — все це зробить ваше свято неповторним і незабутнім.

Особливу увагу привернуть настінні панно і світлові сітки або дощі. Якщо планується молодіжне свято, то для його проведення, LED завіса підійде найкраще.