Новорічна ілюмінація фасадів (LED)

Новорічна ілюмінація — неодмінний атрибут самого довгоочікуваного свята. Щоб провести рік, що минає на піку позитивних емоцій, звичного подарункового туру по магазинах мало. Потрібна чарівна атмосфера, яку може створити тільки майстерно виконане новорічне оформлення. До того ж, гідно проводити старий рік — це тільки половина справи. Має бути зустріч нового року і довгоочікувані канікули. Вам допоможе найкращий помічник Діда Мороза — святкова майстерня «HappyDays». Новорічна ілюмінація, створена руками майстрів, стане тим чарівним подарунком, який збереже відмінний настрій на весь майбутній рік.

Новорічне оформлення будинку нашою компанією, додасть неповторну індивідуальність, крім майстерно виконаних дизайнерами прикрас, допоможе святкова ілюмінація. Новорічне оформлення будинку, це використання яскравих прикрас з світлодинамічних конструкцій і авторських панно. Крім того, ілюмінація будинку виконується майстрами «HappyDays» за допомогою численних світових гірлянд тієї кольорової гами, яка вам найбільше подобається.

Прикрасити світловими гірляндами можна не тільки дверні та віконні портали. Периметер даху і навіть приховані за LED дощем стіни будинку — для святкової майстерні «HappyDays» немає нічого неможливого.

Особливий інтерес установка фасадної ілюмінації представляє для власників фірм, магазинів, ресторанів і численних кафе. За допомогою новорічного світлового оформлення, можна прикрасити фасад будівлі різними вивісками і панно, виконаними в кольорах логотипу фірми. Або залучити до ресторану більше відвідувачів, прикрасивши за допомогою світлодіодних гірлянд провідне блюдо шеф-кухаря. Також, виграють від установки фасадної ілюмінації магазини будь-яких розмірів. Широкий асортимент товарів, який пропонується покупцям напередодні нового року, підвищує рівень конкуренції. Тому, чим яскравіше і привабливіше буде фасад магазину, тим більше потенційних покупців він зможе залучити.

Ландшафтна ілюмінація від нашої майстерні «HappyDays» та розроблена новорічна вулична ілюмінація малих архітектурних форм також створить гарний настрій та додасть яскравих емоцій. Якщо на вашій території таких немає, то найкращим виходом з положення стане новорічне оформлення дерев. Здійснюється таке оформлення за допомогою гірлянд, які не становлять небезпеки для дерев, ялинок та кущів завдяки надійному захисту лампочок.

 

 

 

 

 

 

Новорічні гірлянди та їх характеристики.

Світлодіодні гірлянди — яскраві, переливаються і помітні нитки створюють неповторну атмосферу свята, романтичну або урочисту обстановку, цілий рік роблять красивими і яскравими вулиці і будівлі, надають шарм і неповторність будь-якому приміщенню або будівлі.

Залежно від того, де необхідно встановити гірлянди, розрізняють два їх види: для монтажу на вулиці (з надійним захистом від вологи IP) і для оформлення приміщень та інтер’єру. Також існують відмінності по довжині, формі, за способом подачі світла, споживаної потужності і по іншим параметрам.

Найчастіше світлодіодна гірлянда має спеціальні роз’єми, які дозволяють приєднувати велику кількість додаткових секцій між собою, так що хвилюватися про довжину дроту не варто. Низьке споживання електроенергії, висока яскравість, тривалий термін експлуатації, надійність роботи при різних погодних умовах, міцність — це характеристики електричних світлових декоративних гірлянд.

Компанія «HappyDays» пропонує Вашій увазі світлотехнічну декоративну продукцію, а саме гірлянди світлодіодні:

CURTAIN;

SnowFALL С;

STRING;

ICICLE.

Весь товар в повній мірі відповідає необхідним нормам пожежної безпеки і має сертифікати якості.

Світлотехнічна продукція, що реалізується нашою компанією, відрізняється високою якістю виконання і відмінними експлуатаційними властивостями. У нас Ви зможете вибрати всілякі гірлянди, світлодіодні мотиви для вулиці або будинку — різних типів, різних кольорів, різних цінових категорій. І абсолютно неважливо, якому стилю Ви віддаєте перевагу — у нас в наявності є світлодіодні гірлянди в різних стильових рішеннях і в оформленні.

Щоб вулична ілюмінація могла задовольнити найвибагливіший смак, для неї використовуються кілька видів гірлянд:

STRING LIGHT — Ідеальна гірлянда для прикраси дерев і ялинок;

ICICLE LIGHT — Ідеальне рішення для святкових вітрин та фасадів будинків;

SNOWFALL — C — Зачаровує увагу грою світлових крапель;

CURTAIN LIGHT — Не що інше, як улюблена багатьма світлова штора;

Варіантів оформлення будинків і вулиць до новорічних свят безліч. Але найкращим буде тільки виконане професіоналами. Тому співпраця з нашою святкової майстерні, це гарантія вашого щасливого свята.

Святкова майстерня «HappyDays» використовує в своїх роботах тільки сертифіковану продукцію. Залишається додати до цього професійне здійснення монтажу, індивідуальний дизайн оформлення, гарантію якості і доступні ціни. Наша святкова майстерня «HappyDays» не тільки реалізує, а й встановлює новорічні світлодіодні гірлянди. Оскільки дуже важливо грамотно підібрати і розмістити різні світлодіодні мотиви і елементи, що б вони гармоніювали один з одним. Кваліфіковані дизайнери-оформлювачі нашої компанії забезпечать правильний підхід в оформленні гірляндами фасадів будівель і приміщень.

Наші фахівці готові виконати повний комплекс робіт по установці новорічної ілюмінації.

Професійна бригада монтажників-електриків оформить святковою ілюмінацією Ваш заміський будинок, будь-яку міську будівлю або приміщення, новорічні ялинки і дерева, а також фасади ресторанів і вітрини магазинів. При здійсненні монтажних робіт застосовується професійне обладнання, інструменти та кріплення, що забезпечить безвідмовну і якісну роботу світлотехніки протягом усього терміну експлуатації.

Багато наших клієнтів з Києва, Київської області і інших міст України вже оцінили переваги співпраці з «HappyDays».

Зустрічайте Новий рік разом з нами!