Новорічний декор ялинок та дерев

Оригінальність і стиль — відмінні риси сучасного оформлення головного атрибута новорічних свят.

Ялинка, обвішана великою кількістю іграшок, присмачених мішурою, вже не вписується в дизайнерські рішення інтер’єрів. Серед новорічних стилів оформлення ялинок, найбільшу популярність завойовують європейський, морський, нестандартний стиль і інші.

Для ялинки, встановленої в дитячій, вибираються м’які іграшки, фігурки персонажів з мультфільмів і різноманітні солодощі. Незалежно від того, який обраний стиль, ялинку необхідно оживити.

Щоб оформлення новорічне вийшло завершеним, а атмосфера в будинку придбала відтінок чарівництва, фахівці святкової майстерні використовують в роботі різноманітні гірлянди. Це можуть бути гірлянди, що складаються з різнокольорових, або однотонних мініатюрних лампочок. Майстерно розподілені між гілками ялинки, вони створюють ефект таємничого мерехтіння. Вдень таке підсвічування можна і не помітити. Проте, ялинка здається живою, привертаючи до себе увагу і дітей, і дорослих.

Оформлення вуличних ялинок і дерев гірляндами, стає дуже популярним явищем в містах України. Напередодні Нового року, кожен магазин прагне оформити свої вітріти по святковому і прикрасити гірляндами фасад і територію біля входу. І це не тільки тому щоб залучити погляд своїх потенційних покупців, не тільки, що б місто ставало яскравіше, але і для створення атмосфери свята, що наближається.

Ми готові прикрасити ялинку гірляндами, іграшками не тільки на вулиці але і в приміщенні: новорічна ялинка на фірмі в компанії, будинки для дітей, дитячому садку або в кінотеатрі.

Наші декоратори все оформлять в кращому вигляді. Звертайтеся до нас, у нас великий досвід.