Портфолiо


Найбагатший вибір можливостей

 
home_icecream_list_1
Візуалізація проекту
Команда наших дизайнерів з радістю виконає візуалізацію Вашого об’єкта та максимально підбере під стиль і кольорову гаму. Виконуємо безкоштовно 3 ескізи та ретельно підбираємо найкращі для Вас варіанти.
home_icecream_list_2
Розробка індивідуального декору
Декор може бути різним, за матеріалами та важкістю виконання. Але якщо замовити індивідуальний дизайн та втілити його в життя, то виконаний руками наших дизайнерів та декораторів, завжди буде індивідуальним та неповторним.
home_icecream_list_3
Виконання прорахунків по макетах замовника
Надаємо Вам кошторис по дизайн-проекту який розроблявся Вами або іншою компанією. Послуга безкоштовна і ми завжди готові приймати участь в тендерах і конкурувати з іншими компаніями. Ми завжди намагаємось зробити ціни доступнішими!
home_icecream_list_4
Послуги з монтажу декору, висотний монтаж
Наші спеціалісти технічного відділу завжди думають наперед над тим, як виконувати монтаж, прораховують кріплення, продумують кожну деталь, як над обладнанням для монтажу, так і над технікою виконання.
home_icecream_list_5
Оренда декору
Великий вибір декору в оренду: фото-зони або ялинки, декор для стилізованих вечірок або свят. Ми завжди раді надати необхідну Вам інформацію по наявності декору, кольоровій гамі та вартості.
home_icecream_list_6
Демонтажні роботи та реставрація декору
Ми як спеціалісти знаємо, що потрібно знімати, демонтувати після свята або сезону, ми знаємо як правильно це зробити - щоб не пошкодити поверхні та матеріали, знаємо толк у компактному складанні та правильності зберігання.
  • Компанія Happy Days з 2008 року є нашим постійним партнером в роботах з декорування, дизайну, озелененню та інтер'єру. Рекомендуємо їх як надійного і креативного партнера для вашого бізнесу.
    ДаРинок
  • Компанія Happy Days є нашим партнером в області декорування та дизайну з 2012 року. За час співпраці компанія підтвердила свій професіоналізм і компетентність. Рекомендуємо їх як надійного партнера.
    METRO
  • Компанія Happy Days з 2009 року є нашим партнером в області декорування та дизайну. Всі роботи виконуються якісно і строго в обумовлені строки. Рекомендуємо їх як надійного і відповідального партнера.  
    UkrEximBank

Ми створюємо для вас щасливий день