Осінній декор

Надаємо послуги з оформлення і декору приміщень в осінньому стилі. Сезонне оформлення торгівелних центрів, магазинів, супермаркетів, вітрин та кінотеатрів. Великі декорації для торгово-розважальних центрів, пінопластовий декор різних форм, кольорів і розмірів та габаритний декор за індивідуальним дизайном для великих залів та атріумів.
Різні фігури з пінопласту, осінні листи і тематичні осінні декорації, особливо актуально під час шкільних ярмарків і базарів для створення настрою і святкової атмосфери.
Оформлення торгівельно-розважальних центрів - одне з пріоритетних видів діяльності нашої святкової майстерні «Happy Days». Для прикраси приміщень нами використовуються нестандартні фігури, виконані з легкого пластика, які складаються в стильні підвісні 3D композиції. Одна така композиція може являти собою дві, три або десятки фігур, від невеликих до величезних розмірів!
Ми пропонуємо сезонний декор, як настрій, який може бути дуже різноманітним. У кожному елементі враховується, форма, стиль і чимала важлива річ - різнокольорова палітра декору.
Торгівельні центри завжди можуть залучити велику кількість покупців, якщо кожен сезон робити красиві тематичні та сезонні елементи декору. У зону атріуму красиво вішати великі елементи декору, незвичайні по дизайну і яскраві за кольоровою гамою.
Супермаркети, прикрасивши свої касові зони і торгівельні зали, завжди виділять себе з натовпу одноманітних магазинів і покажуть своїм покупцям, що кожен сезон вони стараються для них зробити, щось нове і різноманітне.
Звернувшись до нас, наші дизайнери вислухають ваші побажання, окреслять і подадуть ідею, нададуть Вам ескізи декору.
Після затвердження та погодження з клієнтом, наші майстри все зроблять в кращому вигляді.